1. Home
  2. »
  3. Hız Kafası

HIZ KAFASI

Frezeleme, delme ve yüksek hızlı işleme için Hız Kafaları

Hız Kafaları, frezeleme ve delme işlemlerinde maksimum güvenilirlik ve doğruluk sağlayan bir ürün sunmak için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bitmiş ürünün tasarımından statik ve dinamik testine kadar, Hız Kafalarında en gelişmiş teknik ve teknolojik bilgi birikimini kullanır.

Kompakt yapı, ısıl işlem görmüş çelik parçalar ve taşlanmış dişlileri, inanılmaz derecede düşük gürültü seviyeleri ile yüksek güç oranlarının iletimini garanti eder. Mil, daha fazla güç ve 0,01 mm’den daha az salgı hassasiyeti sağlayan eğik temaslı ön yüklemeli hassas bilyalı rulman tarafından desteklenir.

Hız Kafaları serisi, geleneksel makinelere ve otomatik takım değiştirme özelliğine sahip makinelere monte edilebilir. Ürünlerimiz her zaman sağlamlıkları, esneklikleri, kolay kullanım ve bakımları ile ön plana çıkmıştır ve hız kafaları serisi bu olağanüstü özelliklerin ek bir kanıtıdır.

Edit
Değiştirilebilir Tahrik Koniğine (Çift kontak) sahip ana mil, farklı iş mili tipleri ve boyutlarına sahip diğer işleme merkezlerinde bir EVOLUTION açılı başlığın kullanılmasına olanak tanır. Ayrıca, dönme önleyici (tutucu) alt tertibatını ve giriş sürücüsü konikliğini, sağlamlık veya hassasiyet üzerinde hiçbir etkisi olmadan değiştirmek de mümkündür.
otomatik serbest soğutma ve pim boyunca standart 10 bar soğutma sıvısı.
Isıl işlem görmüş çelik gövde, şaşırtıcı derecede düşük gürültü seviyelerine sahip iki planet dişli sayesinde 1÷8'e kadar hız artışı.
  1. ER pens (standart)
  2. Weldon
  3. Mil çıkışı (Tarama başlığı için)
  4. Özel
Daha büyük bir torku garanti etmek ve taşlanmış spiral kesim konik tahrik dişlileri için bilgisayar tabanlı hesaplanmış Gleason dişliler.
ABEC 9 hassas sınıfında eğik temaslı ön yüklemeli bilyalı rulmanlar.
Gerardi Classic açılı kafalar İtalya'da tasarlanmış ve üretilmiştir. 1 yıl garanti kapsamındadırlar.
Edit

GSS-10.HS

35.000 Rpm - π=1:8

GSS-10 - GSS-13

22.000 Rpm - π=1:6

GSS-16

15.000 Rpm - π=1:6

GSS-34

8.000 Rpm - π=1:4

Edit
Edit
Pensler

ER-DIN 6499

Kapak

HS - STD

Anahtarlar

ES (Exagonal) - STD (Standart)

Arayüz kiti

Serbest bırakma pimli değiştirilebilir ve modüler konikler - Geniş konik yelpazesi: SK / CAT / BT / HSK / CAPTO / KM / ISO / NBMT

Sabitleyici Block

The stop block avoids the rotation of the spindle speeders and ensures perfect stability, high precision positioning and repeatability of the automatic tool change

Edit
Veri Bulunamadı